Нарощення нігтів

Нарощення нігтів гелем та корекція

Кожна жінка, незалежно від того чи Вона в тренажерному залі, в супермаркеті чи ресторані — хоче виглядати розкішно. Хіба ж не так? Доглянуті руки — це, на перший погляд, незначна, однак дуже важлива деталь, без якої просто неможливо мати досконалий вигляд. Манікюр — це та родзинка, яка завжди доповнює та підкреслює Ваш неповторний образ. Проте, в ній ховається одна незручність.

Звичайний манікюр не дозволяє забезпечити довготривалий ефект і потребує постійної уваги до себе. Звичайний, традиційний лак, незалежно від його кольору, має суттєвий недолік — він дуже легко облазить і тим самим нівелює весь ефект від манікюру. До того ж, лише одиницям з нас пощастило мати ідеальну форму нігтьової пластини і хороший стан самих нігтів.

Нарощування нігтів гелем — це незамінне відкриття сучасності. Воно покликане полегшити життя всім тим, хто цінує кожну свою вільну хвилину, і хоче мати ідеальний манікюр постійно.

Нарощення нігтів в Салоні Vanille

«Як це було»

Вперше, накладні нігті з'явилися в США у середині XX століття. У стилістів з'явилася ідея: а що, якщо спробувати збільшити довжину нігтів використовуючи матеріали з стоматології? Після перших спроб стало зрозуміло, що така технологія не підійде, оскільки нігті набували не природно-білого кольору і надзвичайної щільності. Однак, ця ідея не зникла і надихнула на виготовлення абсолютно нових матеріалів для дизайну і корекції нігтів.

Успіх, яким користувались такі матеріали — був приголомшливим. Попит на новий матеріал набув такого рівня, що навіть перевершив всі самі сміливі прогнози та оцінки. Це дало початок для створення салонів, які спеціалізувались виключно на нарощуванні нігтів та їх дизайні.

З часом, популярність до нарощування нігтів перекинулась і на Європу. Першими країнами, які “підхопили” хвилю — стали Англія та Франція.

Комерсанти в сфері нігтьового бізнесу теж не стояли на місці, незабаром на ринку з'являється новий продукт для нарощування нігтів — UV-Гель. На відміну від акрилових матеріалів, гелі полімеризуються (тверднуть) під впливом UV променів і надають нігтям блискучий вигляд. Так само як і смола, він використовувався стоматологами для лікування або створення захисної плівки, в поліграфічній промисловості - для охолодження паперу.

Нарощення нігтів в Салоні Vanille

Нарощування нігтів: за чи проти?

На протязі доволі тривалого проміжку часу існувала думка, що нарощування нігтів надзвичайно шкідливе. Основними аргументами були припущення, що після цієї процедури нігті стають дуже тонкими і слабкими. Нібито після проведення нарощування, нігтям потрібно ще декілька місяців для їх повного відновлення. Ми пропонуємо детальніше розібратися в цьому питанні і повністю спростувати ці твердження.

Перша і основна проблема, від якої нігті можуть постраждати — це занадто сильне спилювання нігтьової пластини. Це дійсно можливо, але виключно через недосвідченість майстра, що виконує процедуру. Спилювання необхідне для того, щоб подальше покриття трималось на нігтику. Професійні майстри, які працюють в нашому салоні, практично не спилюють ніготь пилочкою. Максимум, що вони роблять — це знімають природній блиск за допомогою бафу. Цього абсолютно достатньо, щоб покриття надійно трималось і водночас, не завдавалась шкода натуральним нігтям.

Другою поширеною помилкою є невірне зняття гелю з нігтьової пластини. Тут знову ж важливу роль відіграє майстерність та досвідченість спеціаліста. Справа в тому, що помітити різницю між нанесеним гелем і натуральним нігтем — досить складно. Це вміння приходить виключно з досвідом. Саме тому, не дуже досвідчений майстер помилково при спилюванні гелю, може знімати дорогоцінний шар натуральної нігтьової пластини. Це і є основною причиною ламкості нігтів після зняття гелю.

Якщо довіряти свої руки професіоналам, які грамотно нарощуватимуть, доглядатимуть та зніматимуть гель — проблем після нарощування нігтів не буде.

Переваги від нарощення нігтів

В повсякденному житті на наші руки та нігті впливає безліч факторів. Сюди можна віднести і хлоровану воду, миючі засоби, порошки та багато інших. Всі вони досить сильно висушують нігті, що в свою чергу, веде до їх обламування. При цьому, якщо зламався один свій рідний нігтик, доводиться прибирати довжину у всіх.

Після покриття нігтів гелем, навіть не збільшуючи їх довжину - будуть захищені від зовнішніх негативних впливів. При цьому, нігтики завжди матимуть хорошу форму і міцність. Навіть якщо Ви випадково зламали один - його завжди можна буде скорегувати індивідуально, не втручаючись до решти.

Нарощення нігтів в Салоні Vanille

Нарощення нігтів: як це відбувається?

Сама процедура нарощування нігтів проходить практично однаково при будь-якому з видів нарощування. Майстер знежирює нігтьову пластину і шліфує її. Це потрібно для того, щоб відбулася зчіпка з матеріалом. Далі за допомогою типс або паперових форм нарощується вільний край нігтя.

Залежно від бажання клієнта, це може бути френч, розтяжка або прозорий матеріал для нарощування «під лак». Потім наноситься базовий прозорий шар матеріалу, який ретельно просушується в лампі. Залежно від видів нарощування, на нігтьове ложе викладається камуфлюючий, прозорий, кольоровий або білий гель (для французького манікюру). Кожен новий шар ретельно просушується в лампі.

Камуфлюючий гель зазвичай наносять не на весь ніготь, а як би розтягують до кутикули, зводячи нанівець. Це робиться для того, щоб при відрощенні не було видно межі між своїм нігтем і гелем.

Після остаточного просушування, знімається липкий шар гелю, ніготь запилюється до досконалості і перекривається фініш гелем для додання блиску.

Процедура створення «нових» нігтів зазвичай триває 2-2,5 години. Для того щоб результат завжди виглядав відмінно, корекцію гелевих нігтів варто здійснювати не рідше, ніж раз на три - чотири тижні. У цьому випадку ніготь не встигне занадто сильно відрости і Ваші пальчики не втратять акуратний елегантний вигляд.

Звертайтесь в салон гарних нігтів Vanille і наші майстри з радістю допоможуть Вам отримати привабливі, стійкі та неповторні нігтики без будь-якого ризику нашкодити натуральним нігтьовим пластинам.